SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

NaturaPorady

Gdzie znaleźć najlepszy nocleg w Zakopanem

Gdzie znaleźć najlepszy nocleg w Zakopanem

Nie można zaprzeczyć że ferie zimowe nieodłącznie kojarzą się z górami, śniegiem, łyżwami lub jazdą na nartach. Wszystkie te atrakcje znajdziemy w Zakopanem – zimowej stolicy Polski. Zjeżdża się tu masa turystów, aby zasmakować góralskiej kuchni, pozjeżdżać na nartach lub odwiedzić Gubałówkę. W Zakopanem naprawdę jest co robić! Jednak warto swój wyjazd zaplanować w odpowiednim wyprzedzeniem, aby mieć zapewniony nocleg. W sezonie może okazać się, że na miejscu już nic nie ma! Więc gdzie znaleźć nocleg w Zakopanem?

Ferie zimowe – najlepsze noclegi

W Zakopanem znajdziemy najróżniejsze opcje noclegów. Wiele osób na wyjazd ze znajomymi wybiera domki. Spokojnie pomieszczą większą ilość osób i mają niepowtarzalny klimat. Można je znaleźć w pięknej lokalizacji, w towarzystwie drzew i śniegu. Oczywiście są ona oddalone od ścisłego centrum, jednak świetną opcją są apartamenty Zakopane. Można je znaleźć praktycznie na samych Krupówkach, a więc blisko wszelkich atrakcji, sklepów i restauracji! To również bardzo dobra opcja dla grupowego wyjazdu, ale także dla pary.

W Zakopanem najwięcej znajdziemy pokoi oferowanych w prywatnych kwaterach lub domach wczasowych. Ich ceny mają bardzo szeroki zakres – od kilkudziesięciu złotych za dobę do nawet kilkuset. Wszystko zależy od lokalizacji, standardu i wyposażenia. Można także w niektórych obiektach wykupić śniadania, aby nie musieć rano o tym myśleć. Wiele restauracji oferuje również taką opcję. Możemy wykupić śniadania jednorazowo lub na cały wyjazd. To często wybierana opcja przez turystów. 

Tanie noclegi Zakopane są możliwe i to w całkiem dobrych warunkach. Jednak trzeba szukać takie oferty z dużym wyprzedzeniem i dobrze zapoznać się z jej opisem. Nie bierzmy kota w worku – zawsze sprawdzajmy zdjęcia i wszelkie informacje. Może się na przykład okazać, że pokój w świetnej cenie nie posiada łazienki i musimy ją dzielić z innymi lokatorami. To dla wielu osób duży problem. Dlatego właśnie zawsze warto poświęcić wcześniej czas, aby znaleźć idealną ofertę.

Co warto zobaczyć w Zakopanem?

Jeśli już znajdziemy nocleg i udamy się na zasłużony wypoczynek, warto wiedzieć, co można zobaczyć w Zakopanem i jak aktywnie spędzić czas. Przede wszystkim, jeśli lubimy sport, możemy udać się na jeden w wielu stoków lub na łyżwy. W Zakopanem znajdziemy także trasy narciarskie biegowe. Możemy tu zobaczyć Wielką Krokiew, a pod nią zwiedzić zimową krainę, w której znajdziemy między innymi śnieżny labirynt! Po mocy atrakcji udajmy się na grzańca i pyszny obiad do jednej z karczm. Warto kierować się opiniami w Internecie, aby trafić do naprawdę smacznego miejsca.

Zakopane dla wielu może być przereklamowane, jednak wciąż przyciąga masę turystów. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie, które go zachwyci i zadowoli. Obojętne, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy też odpocząć, wybierz Zakopane! Z pewnością nie będziesz żałował i zawitasz tu nie raz, szczególnie, jeśli odkryjesz idealny nocleg! Przekonaj się sam i zacznij szukać pokoju, domku lub apartamentu już dziś.

Udostępnij

O autorze