SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Porady

Laveo Pola i Laveo Pretto – najlepsze baterie i deszczownice

Laveo Pola i Laveo Pretto – najlepsze baterie i deszczownice

Jednym z podstawowych elementów każdego budynku jest instalacja wodna. Woda, jako źródło życia, jest potrzebna do wszystkiego, od zaspokajania potrzeb fizjologicznych, po dbanie o higienę osobistą. Dlatego baterie i deszczownice muszą nie tylko być solidnie wykonane i dobrze się prezentować, ale także pozwalać na ekonomiczne korzystanie ze stopniowo wyczerpujących się zasobów wodnych. Wszystkie te cechy idealnie charakteryzują produkty firmy Laveo, jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów armatury łazienkowo-kuchennej w całej Polsce.

Co cechuje markę Laveo?

Produkty Laveo można opisać w pięciu słowach: innowacyjność, piękno, uniwersalność, ekonomiczność i solidność. Armatura z tej firmy cechuje się niepowtarzalną szatą graficzną, pasującą do każdej aranżacji i wykonaną pod kątem współczesnych trendów. Jednak to nie wszystko, ponieważ producent ten stawia przede wszystkim na to, aby wytwarzane przez niego baterie i deszczownice zużywały jak najmniej wody. Wszystkie produkty Laveo są wykonane z wytrzymałych materiałów nie do zdarcia, dlatego przy zakupie klient otrzymuje na nie aż 8 lat gwarancji. Wszystko to skutkuje tym, że firma Laveo zbiera same pozytywne opinie na najpopularniejszych portalach internetowych. Najbardziej wyróżniającymi się kolekcjami Laveo, wśród szerokiego asortymentu jaki oferuje ten dostawca, jest armatura Pola i Pretto.

Kolekcja Pola i jej niezwykłość

Produkty Laveo Pola są tworzone odrębnie z myślą o kuchniach i łazienkach, dzięki czemu w kolekcji każdy może znaleźć produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb. Wszystkie baterie i deszczownice z tej serii posiadają ruchomy aerator, który pozwala zaoszczędzić nawet hektolitry wody. Dzięki efektowi iluzji optycznej sprawia on, że z kranu lub prysznica lecą znacznie mniejsze ilości wody, mimo że użytkownikowi wydaje się, że jest jej tyle, co zwykle. Co więcej, armatura Laveo Pola jest dostępna nie tylko w barwach czerni i chromu, ale też w kolorze różowego złota. Jakby tego było mało, to produkty z tej kolekcji cechują się znacznie łatwiejszym montażem, niż inne baterie i deszczownice.

Armatura Laveo Pretto

Bardzo często zdarza się, że pięknie wyglądające produkty są słabe jakościowo. Inaczej jest w przypadku armatury Laveo Pretto, która mimo doskonałej szaty graficznej swoich baterii i deszczownic, jest nie tylko niezwykle wytrzymała, ale też bardzo ekonomiczna. Pretto cieszy się mianem najlepszej kolekcji firmy Laveo i jest wybierana przez każdego, kto chce, aby jego kuchnia i łazienka była jednocześnie piękna i dobrze wykonana. Produkty Laveo Pretto pasują do praktycznie każdej aranżacji, a trzy wersje kolorystyczne każdego z produktów jeszcze bardziej pozwalają dopasować je do reszty wystroju.

Udostępnij

O autorze