SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Porady

Torebki ze skóry naturalnej. Klasyki, które musisz mieć!

Torebki ze skóry naturalnej. Klasyki, które musisz mieć!

Torebka to akcesorium, które musi mieć każda kobieta. I to na pewno nie w liczbie pojedynczej! Torebki występują w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. Dzięki temu możemy dobierać je wprost idealnie do danej stylizacji. Warto więc mieć w swojej szafie szeroki przekrój różnych modeli. Wtedy bez problemu stworzymy piękną stylizację. Torebki ze skóry naturalnej to jedne z must-have na każdy sezon. Sprawdźmy, jakie modele są najmodniejsze!

Shopperka na co dzień – skórzany klasyk

Torebka typu shopper to bardzo klasyczny model. Jednocześnie jest praktyczna i sprawdza się idealnie w codziennej bieganinie. To pojemny model, w którym pomieścimy wszystkie potrzebne nam rzeczy. Jeśli chodzi o kolorystykę, to jest tutaj szeroki wybór. Skórzana shopperka będzie świetnie wyglądać w brązowym kolorze. To uniwersalna opcja, która dopasuje się do większości stylizacji. Jednocześnie jest nieco bardziej wyjątkowa, niż skórzana, czarna torebka. Warto więc wybrać właśnie taką opcję – klasykę, ale z nieco inną nutą! Torebki ze skóry naturalnej są nie tylko piękne, ale i jakościowe. Na pewno przetrwa codzienne użytkowanie i będzie zawsze dobrze wyglądać!

Do biura, na studia – listonoszka z naturalnej skóry

Dla osób, które lubią mieć wszystko pod ręką, ale w nie za dużej torbie, polecamy listonoszkę. Kolejny klasyk, w nieco innej formie. To mniejszy model, niż shopperka. Jednak wciąż jest pojemna,a także praktyczna. Można ją wygodnie nosić w ręce, jak i przewieszoną przez ramię. To model, który można dostosować do siebie. Czarna listonoszka ze skóry naturalnej w tym wypadku będzie najlepsza. Można wybrać fakturę takiej torebki oraz ewentualne wstawki. Dzięki temu model będzie wyjątkowy i dopasowany do naszego stylu. Listonoszki mogą mieć też różne wstawki i dodatkowe ozdoby. 

Na wieczorne wyjścia – torebka pikowana z łańcuszkiem

To model, który można wykorzystać na wieczorne wyjście, na randkę, do eleganckiej kreacji itp.. Pikowane torebki nigdy nie wyjdą z mody! Dodatkowy łańcuszek to ozdoba, która jest bardzo kobieca. Jeśli chodzi o pikowane modele, to są dostępne w różnych odsłonach. Mogą być to małe torebki na ramię, które idealnie sprawdzą się właśnie na wieczór czy na randkę. Są też większe modele, a także torebki z różnymi opcjami noszenia. Mogą być do ręki, na ramię, czy noszone jako nerki. Tak szeroki wybór sprawia, że można stworzyć wiele ciekawych stylizacji! Pikowane torebki są dostępne w ciekawej kolorystyce. Taki element do klasycznej stylizacji może być bardzo dobrym przełamaniem i modnym dodatkiem.

Torebek ze skóry naturalnej jest bardzo wiele. Można znaleźć model dla każdej osoby. Obojętne, jaki masz styl i co najbardziej lubisz. Wszystko można dopasować do dowolnej mody! Sama skóra jest wytrzymała i pięknie się prezentuje. Kupują taką torebkę mamy gwarancję, że posłuży nam przez naprawdę długi czas. Dlatego właśnie warto ją wybrać! 

Udostępnij

O autorze