SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Porady

Woblery Savage Gear

Woblery Savage Gear

Savage Gear to znana marka woblerów, która cechuje się doskonałą jakością oraz skutecznością w łowisku. Akcesoria spinningowe Savage Gear są niezwykle doceniane i rekomendowane przez wielu wędkarzy.

Dlaczego warto postawić na woblery Savage Gear? Zobaczmy!

Marka stworzyła fenomenalną kolekcję wielu woblerów. Z pewnością każdy spinningista znajdzie model adekwatny do jego oczekiwań i preferencji. Savage Gear produkuje woblery, które doskonale sprawują się w wodzie. Naturalne i realistyczne zachowanie woblerów podczas łowienia sprawia, że stają się niezwykle atrakcyjne dla drapieżników wodnych.

Wysoka jakość wykonania

Woblery Savage Gear to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Możemy mieć pewność, iż po złowieniu nawet pokaźnej liczby drapieżników – woblery nie ulegną zniszczeniu.
 Zastosowane w woblerach kółek łącznikowych oraz wysokiej jakości kotwic sprawia, że hol staje się komfortowy i bezpieczny. Materiał z którego są wykonane woblery jest niezwykle odporny na ostre zęby szczupaka czy sandacza. Dzięki temu żywotność woblerów znacznie wzrasta.

Niezwykła skuteczność – postaw na Savage Gear

Woblery Savage Gear charakteryzuje niebywała skuteczność. Wielu spinningistów, którzy zaufali marce Savage Gear było pod wrażeniem fantastycznego działania w łowisku.
 Należy wspomnieć, iż woblery zostały wykonane w wersji pływającej oraz tonącej. Savage Gear dysponuje także bogatym asortymentem woblerów powierzchniowych, takich jak poppery oraz jerki. To pozwala na dostosowanie odpowiedniego modelu pod własny typ łowiska.

Bogata oferta produktowa

Marka Savage Gear oferuje niezwykle bogatą paletę produktów. Rozmaite typy i modele woblerów sprawiają, że wybór najlepszego dla nas modelu staje się jeszcze prostszy.
 Oprócz tradycyjnych woblerów, marka Savage Gear opracowała świetne rozwiązanie w postaci hybrydowych przynęt spinningowych, ktore cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to połączenie klasycznego woblera z przynętą gumową.

Klasyczne woblery to te, które imitują ryby. Marka Savage Gear poszła o krok dalej i stworzyła niezwykle interesującą kolekcję woblerów, które imitują innych wodnych mieszkańców, takich jak:

• żaby,
 • szczury,
 • pisklęta kaczek,
 • myszy
 • krewetki.

Woblery dostępne są także w niezliczonej liczbie kolorów. Od ciemnych i stonowanych, po jaskrawe a nawet fluorescencyjne, które mają kapitalne zastosowanie w mętnych wodach o znikomej widoczności.

Zaufaj marce Savage Gear

Przynęty Savage Gear zostały stworzone dla spinningistów, którzy cenią sobie jakość wykonania oraz wysoką wytrzymałość.
 Woblery doskonale wabią takiej gatunki jak szczupaki, okonie, sandacze, pstrągi oraz ryby słonowodne. Przynęty twarde Savage Gear cechuje:

• Neutralna wyporność,
 • Doskonałe ślizgi,
 • Konstrukcja ułatwiająca dalekie rzuty,
 • Zjawiskowo ostre ktowice Savage Gear.

Savage Gear to marka, która zna potrzeby nawet najbardziej wymagających wędkarzy. Warto spróbować przynęt Savage Gear w swoim łowisku i przekonać się o ich wysokiej skuteczności. To świetna propozycja dla wielu spinningistów.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

O autorze