SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Porady

Zastrzyk pozytywnej adrenaliny z paintball 

Zastrzyk pozytywnej adrenaliny z paintball 

Gry zespołowe to rodzaj aktywności, który towarzyszy nam od naszych najmłodszych lat życia. Zaczynaliśmy od prostych podwórkowych zabaw, a z czasem nabierały one coraz to bardziej urozmaiconych form i nowych zasad. W końcu kto powiedział, że dorośli nie mogą w nic zagrać? Aktywny wypoczynek połączony z ciekawą formą rozrywki to idealny sposób na odreagowanie po pracy i spędzenie czasu ze znajomymi. Paintball to jedna z gier zespołowych które idealnie sprawdzą się w takiej roli. Zawodnicy udają się w wyznaczony teren gdzie prowadzą pozorną walkę. Możliwa jest ona dzięki zastosowaniu urządzeń które są zbliżone kształtem do broni pneumatycznej a ich amunicją są bezpieczne kulki wypełnione farbą. W ten sposób gracze nie doznają obrażeń ale za to poczują ogromny zastrzyk adrenaliny i aktywnie spędzają czas wolny. Brzmi jak idealny pomysł na weekend, prawda?

Za co ludzie kochają paintball? 

Paintball bez wątpienia możemy uznać za uniwersalny rodzaj rozrywki, który sprawdzi się na różnego typu imprezach. Często jest on wybierany jako dodatkowa rozrywka na wieczorach kawalerskich, panieńskich, spotkaniach firmowych, a najczęściej na urodzinach. 

Paintball skradł serce niejednemu z nas, kto tylko raz go spróbował. Pojedynek paintballowy to idealne ożywienie spotkań towarzyskich, które pozwoli rozładować sztywną atmosferę i zintegrować towarzystwo. Oczywiście nie jest on tylko odświętną formą rozrywki. Może stać się regularnie praktykowaną pasją lub przyjemnym spędzeniem czasu z bliskimi. Wbrew pozorom, nie ma ona nic związanego z bólem. Zawodnicy wczuwają się w rolę bojowników, którzy wraz z drużyną mają misję pokonania drużyny przeciwnika. Niewiele więc różni się to od gier komputerowych multiplayer. Różnica jednak tkwi oczywiście w samej formie. Wybierając paintball mamy możliwość rywalizowania z graczami w świecie rzeczywistym, aktywnie spędzamy czas i do tego możemy poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy. Emocje, które będą nam towarzyszyć przez cały pojedynek nie będą w stanie pokonać tych sprzed monitora. 

Bumper ball czyli sport z poczuciem humoru

Co jeżeli paintball zacznie nam się nudzić? Prawdopodobnie szybko do tego nie dojdzie, ale na szczęście wiele miejsc oferuje ciekawe alternatywne formy aktywności zespołowej w zamian. Między innymi może to być właśnie bumper ball w Warta Fun Park. Dla większości z nas brzmi zapewne obco, ale zasady są banalne. Wyróżnia go oryginalność połączona z ogromnym poczucie humoru. Mianowicie zasady są zbliżone do zwykłej gry w piłkę nożną z pewnymi wyjątkami. Zawodnicy wkładają na siebie dmuchane kule, które pozwalają na bezpieczne zderzanie się z pozostałymi graczami w trakcie meczu. Daje to niesamowitą frajdę i potrafi nawet wywołać płacz, ale oczywiście ze śmiechu! Jeżeli więc szukasz formy spędzenia wolnego czasu ze znajomymi, która pozwoli ci się rozluźnić, bumper ball będzie prawdopodobnie jedną z lepszych opcji.

Kule zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby nogi zawodników miały pełną swobodę ruchu i nie były niczym ograniczone. Bumper ball otacza górną część ciała, dzięki czemu jesteśmy w pełni tam zabezpieczeni i możemy uderzać się o kule pozostałych graczy wykonując przeróżne akrobacje. W trosce o wygodę i bardziej kontrolowane ruchy, wyposażono je w regulowane szelki, które stabilizują tułowie. Zamocowano również uchwyty, dzięki którym lepiej kontrolujemy naszą bumper ball. 

Brzmi kusząco, prawda? Jeżeli chcesz przetestować atrakcję, a ogranicza się odległość do Warta Fun Park możesz skorzystać z opcji dowozu. Firma dowiezie kule na twoją imprezę co bez wątpienia sprawi, że będzie ona oryginalna.

Paintball – pomysł na aktywny wypoczynek z bliskimi

Czas wolny spędzany z bliskimi to niezwykle ważny element w życiu każdego nas. Warto zadbać o to, aby forma spotkań nie była nudna. Najlepiej kiedy wspólne spotkania dostarczają nam dawki pozytywnych emocji i budują ciekawe wspomnienia, do których z chęcią wracamy, kiedy tylko jest okazja do rozmowy lub przemyśleń. 

Jeżeli tylko wiek i zdrowie nie jest przeszkodą, warto zamiast zwykłego spotkania przy cieście wybrać aktywny wypoczynek. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zatroszczy się o naszą kondycję. Paintball to jedna z lepszych opcji gier zespołowych w terenie, przy których możemy pozytywnie naładować nasze baterie na cały tydzień. Rodzina czy przyjaciele zapewne z chęcią przyjmą zaproszenie na taki weekendowy rodzaj spędzenia czasu wolnego. Jeżeli czas nie jest dla nas barierą, dlaczego i nie spróbować w tygodniu? Jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca z bardzo dobrymi opiniami, odwiedź https://wartafunpark.pl/, który gwarantuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Warta Fun Park położony w Nowej Brzeźnicy to idealne miejsce na przyjemny wypad z bliskimi. Można również rozbić tam namiot i zjeść kiełbaski z ogniska po zakończonej zabawie. Nie pozostaje więc nic innego niż zarezerwować termin i zarezerwować datę w kalendarzu.

Udostępnij

O autorze