SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Poradnik

Wciąż nie wiem jak nauczyć się tańczyć! Co robić?

Wciąż nie wiem jak nauczyć się tańczyć! Co robić?

Nie wiecie gdzie nauczyć się tańczyć? Jeśli tak doskonale się składa, nie musicie obawiać się że problem ten pojawi się jeszcze kiedykolwiek w waszym życiu. Szkoła tańca to jedna z najważniejszych aspektów jakie należy spełnić aby liczyć na to że nauczymy się tańczyć. Nauka tańca nie musi być wcale problematyczna. Istnieje możliwość skorzystania z lekcji prowadzonych przez najlepszych profesjonalistów w Egurrola Dance Studio.

Egurrola Dance Studio działa w różnych lokalizacjach niemniej jednak najwięcej Szkół tańca tego typu możemy znaleźć w Warszawie https://taniec.com.pl/br/. Zajęcia taneczne są prowadzone w różnorodnych grupach wiekowych dostosowanych do umiejętności i zaangażowania. Istnieje możliwość zapisania się na zajęcia w grupach maluchy, dzieci, juniorzy, młodzież kobiety pary oraz single. Na stronie Egurrola Dance Studio znajdującego się w Warszawie możemy znaleźć informacje na temat założyciela samego Agustina Egurroli który zasłynął z bycia najwyższej klasy choreografem, tancerzem, sędzią pedagogiem, a także jako gwiazda telewizyjnego formatu w programach takich jak: You Can Dance poprostu tańcz, Mam Talent, czy Taniec z gwiazdami.

Oprócz Agustina Egurroli, Egurrola Dance Studio tworzą zespoły zespoły taneczne takie jak: grupa volt, grupa VOLT 2 grupa Swagg, Jazz one plus 1 i wiele wiele innych tworzonych przez młodych adeptów tańca. Istnieje możliwość organizowania wszelkiego rodzaju wyjazdów takich jak majówka 2019, która umożliwia spędzenie wyjątkowych chwil w doskonałym towarzystwie i tańca bez limitu. Majówka odbędzie się w hotelu Ossa między pierwszym a 5 maja.

Ponadto w dalszych dniach odbywać się będzie letni obóz taneczny z ogromną dawką pozytywnej energii i tańca. Nie zabraknie radości a także wszelkiego rodzaju atrakcji. Obóz taneczny 2019 odbędzie się w Augustowie. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z odbywającego się między 12 a 21 lipca Egurrola Dance Camp 2019 impreza to 9 dni tańca bez limitu godzin czasu i energii a doskonały sztab choreografowie instruktorów gwarantuje niezapomniane przeżycia dla wszystkich zainteresowanych.

Oprócz wyjazdów organizowanych przez Egurrola Dance Studio w Warszawie kursów tańca czy nauki tańca szkoła tańca Warszawa organizuje również kursy instruktorskie lokalizacją w Warszawie Ochocie najbliższe gwarantuje uzyskanie profesjonalnego kursu instruktora tańca. Zdobędziesz podczas kursu instruktorskiego wiedzę teoretyczną i praktyczną wszystko to pod okiem najlepszych tancerzy oraz choreografów zrzeszonych przez Egurrola Dance Studio w Warszawie.

Oprócz tego istnieje możliwość jeśli nie jesteśmy z Warszawy na skorzystanie z kursów tańca dla różnorodnych grup wiekowych między innymi w Łodzi https://taniec.com.pl/ld/. Łódzka Szkoła Egurrola Dance Studio gwarantuje ciekawą ofertę dla swoich kursantów i umożliwia nauka tańca na rurze rady grupach wiekowych i umiejętnościowych w doskonałej atmosferze. Ogromnym atutem szkoła tańca Egurrola Dance Studio w Łodzi jest doskonale wyposażona placówka która umożliwia najwyższą jakość nauki pod wodzą doskonałych instruktorów i choreografów.

 

Udostępnij

O autorze