SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Porady

Banita Wear – marka niosąca przekaz

Banita Wear – marka niosąca przekaz

W rytmie płynącego z głośników rapu 

Marka Banita Wear to wpisująca się w kanon mody ulicznej odzież streetwear’owa, sygnująca się twarzą rapera Nizioła. Debiutujący ponad dekadę temu artysta, wciąż zyskuje na popularności i poprzez tworzoną przez siebie muzykę zjednuje sobie rzesze fanów w rozmaitych krajach. Jego historia, ściśle związana jest z emigracją, stąd też w wielu jego utworach przoduje ten wątek. Jako artysta, opowiadający o swoich doświadczeniach związanych z życiem na obczyźnie zyskał poklask i autentyczność. Poprzez szczerość i otwartość, zawartą w swoich tekstach przekonał do siebie społeczność, podzielającą podobny styl życia i los. Odzież od Banita Wear to zatem nie tylko moda, ale też sposób na utożsamienie się z płynącym z jego tekstów przekazem. Produkty marki to ukoronowanie odwagi tych, którzy nie bali się złapać swojego życia w dłonie i rozpocząć go na nowo, na nieznanym dotąd gruncie. 

Rodzima marka odzieży streetwear’owej

Styl Banity Wear łączy w sobie prostotę i efektowność. Czemu absolutnie nie można zaprzeczyć? Temu, że ubrania te, charakteryzują się ponadprzeciętną wygodą! Dla producenta marki jest to niesamowicie ważny czynnik, aby konsumenci czuli się w nich dobrze. Kluczem do prostego życia – są łatwe rozwiązania. Stąd też istotnym jest, aby w odzieży, którą się na siebie nakłada czuć się w maksymalnym stopniu komfortowo. W kontekście loga, którym znakuje się firma – jest to bardzo ciekawa realizacja graficzna. Odwołująca się do nazwy marki literka B, zamknięta jest w posiadającej nieregularny kształt figurze. Ta z kolei, nie jest jednoznaczna. Na pierwszy rzut oka może przypominać herb, jednak po dłuższym skupieniu uwagi dostrzeżemy fakt, iż do złudzenia przypomina nam granicę Polski. Jest to uśmiech twórców w stronę konsumentów, aby mogli interpretować ten projekt, w sposób, który, który jest najbliższy ich osobistym potrzebom. 

Wyprodukowane w Polsce – czyli gwarancja wysokiej jakości

Polskie marki branży odzieżowej znane są z najwyższej jakości swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku Banity Wear. Producenci dołożyli wszelkich starań, aby ceny, znajdujących się w ofercie towarów, były adekwatne do ich gatunku. Banita Wear to nie tylko ubrania, ale także różnego rodzaju akcesoria, takie jak na przykład: czapki, torby, czy rękawice. Wachlarz asortymentu jest naprawdę spory, dzięki czemu zyskujemy możliwość skompletowania pełnej stylówki, korzystając z usług wyłącznie jednego sklepu np. https://patshop.pl/firm-pol-1507021897-Banita-Wear.html. Produkty od Banita Wear to gwarancja całkowitego zadowolenia kupujących oraz pewność tego, że zakupione produkty będą im służyły na lata.

Udostępnij

O autorze