SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Natura

Betclic i Lvbet zakłady bukmacherskie: przegląd platform hazardowych

Betclic i Lvbet zakłady bukmacherskie: przegląd platform hazardowych

Platforma hazardowa LVbet.pl rozpoczęła działalność w 2016 roku. Początkowo strona skupiała się na rynkach zagranicznych. W 2022 roku firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów, która umożliwiła jej legalne przyjmowanie zakładów online i w Polsce. Dokument nr DAG11.6831.4.2022 został wydany 13 maja. Organizacja która posiada LVbet zakłady bukmacherskie jest zarejestrowana w Katowicach i wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Polskiego Rejestru Statków pod numerem 0000534588.

Status prawny to ważna, ale nie jedyna zaleta tego operatora hazardowego. Bukmacher oferuje ogromny wybór wydarzeń z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych i e-sportu. Można tu znaleźć nawet mniejsze turnieje, które nie są ujęte w standardowej ofercie innych polskich bukmacherów. W przypadku najważniejszych meczów w LVbet do zakładów bukmacherskich dostępna jest najbardziej szczegółowa lista, obejmująca setki rynków. Na zwykłe zawody dobór prognoz jest również całkiem dobry. Większość wydarzeń prezentowanych w linii przedmeczowej dostępna jest w trybie live. Statystyki i wyniki aktualizowane są w czasie rzeczywistym, dostępne są także transmisje telewizyjne na żywo.

Inne usługi platformy:

  • Gry – Poker, War Of Elements i Blackjack z live krupierem;
  • Wirtualne – wirtualne zawody Leap i Golden Race;
  • LV Jackpot – losowanie nagród w ramach turniejów.

Firma regularnie nagradza graczy bonusami. Nowicjuszom przysługuje pakiet powitalny, którego nagroda może sięgać 2000 zł.

Betclic zakłady bukmacherskie: legalny operator z Francji

Międzynarodowa firma Betclic powstała w 2005 roku w Wielkiej Brytanii. Bardzo szybko ten internetowy bukmacher stał się znaczącym graczem na lokalnym rynku gier hazardowych, jednocześnie wykazując dużą aktywność biznesową we Francji. Od 2016 roku siedziba organizacji mieści się w Bordeaux. W Polsce firma Betclic zakłady bukmacherskie jest znana od 2010 r. i później. We wrześniu 2018 roku firma otrzymała od Ministra Finansów licencję nr PS4.6831.11.2017, uprawniającą do przyjmowania zakładów przez Internet na terenie kraju.

Zalety platformy hazardowej:

  • ciekawy bonus powitalny i wiele promocji dla stałych graczy;
  • urozmaicona linia przedmeczowa i live + dodatkowa rozrywka online;
  • wygodna strona internetowa, dla której alternatywą może być aplikacja mobilna iOS/Android;
  • dodatkowe usługi i opcje, takie jak edycja lub sprzedaż kuponu, dzięki którym gra staje się jeszcze bardziej ekscytująca;
  • szybka wypłata wygranych i wiele więcej.

Klienci Betclic zakładów bukmacherskich również zauważają dobrą pracę obsługi klienta. To naprawdę niezawodna platforma, którą można polecić początkującym. To samo można jednak powiedzieć o platformie LVbet.pl.

Bukmacherzy dostępni na stronie ua-football.com to legalni bukmacherzy działający w Polsce w oparciu o zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich na terenie RP. Gra u nielegalnych bukmacherów to przestępstwo.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

O autorze