SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Porady

Ciekawe pomysły na prezenty świąteczne – zakupy online

Ciekawe pomysły na prezenty świąteczne – zakupy online

Początek grudnia jest dla każdego katolika szczególnym czasem – wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Pierwsze dni miesiąca są wspaniałą okazją do zakupu świątecznych upominków. Warto podjąć się go dużo wcześniej, nie zostawiać „polowania” na prezenty na ostatnią chwilę i tym samym sprawić bliskim miłą niespodziankę. Jeśli nie lubimy stać w długich kolejkach lub nie przepadamy za dzikimi tłumami w sklepach, wcale nie musimy wychodzić z domu. Zakupy online są dzisiaj normą. Oto najciekawsze propozycje gwiazdkowych prezentów.

Spełniamy marzenia najbliższych

Z reguły pomysły na prezenty rodzą się w naszej głowie kilka tygodni przed Gwiazdką. I bardzo dobrze. Mamy wystarczająco dużo czasu, aby dowiedzieć się, co takiego chcą znaleźć pod choinką członkowie naszej rodziny. Niektórzy doskonale wiedzą, czego pragną. Może być to sprzęt AGD, książka, płyta CD ulubionego wykonawcy lub coś bardziej wyszukanego np. voucher do SPA.

Inni są mniej zdecydowani, ale zarzekają się, że jakikolwiek gest z naszej strony spotka się z ich aprobatą. Wtedy warto kupić coś, co mocno wiąże się z zainteresowaniami osoby obdarowywanej.

Praktyczne gadżety

W przypadku, gdy nie mamy pomysłu na to, co podarować drugiej osobie, bezpiecznym rozwiązaniem są gadżety do użytku codziennego, takie jak: zapalniczka, kubek termiczny, czy lokalizator kluczy.

Pierwszy z nich ucieszy każdego nałogowego palacza. Kubek trzymający ciepło to nie lada gratka dla kawoszy, a małe, sprytne urządzenie do odnajdywania kluczy dla osób z tendencją do gubienia drobnych przedmiotów.

Do innych przydatnych gadżetów zaliczają się: ciepłe kapcie, skarpety antypoślizgowe (to coś dla praktykujących spokojniejsze aktywności fizyczne, w tym jogę), brelok do kluczy z otwieraczem do butelek, spieniacz do mleka.

Które strony internetowe są warte odwiedzenia?

Podczas zakupów online wertowanie witryn internetowych jest nieuniknione. Ciekawa strona internetowa to taka, która dedykowana jest wyłącznie kategorii produktów świątecznych. To w znacznym stopniu pozwala na zawężenie pola poszukiwań.

Doskonałym przykładem jest strona Tokupuje.pl, na której znajdziemy zarówno droższe podarunki, jak i przydające się w życiu codziennym gadżety, o których była wcześniej mowa.

Co ciekawe, ten konkretny portal zakupowy działa na zasadzie marketingu afiliacyjnego. Na czym polega marketing afiliacyjny? Osoby odpowiedzialne za jego prowadzenie nie dystrybuują żadnego towaru. Udostępniane przez nich linki przekierowują nas do konkretnych stron, na których dopiero możemy dokonać transakcji.

Udostępnij

O autorze