Strona główna
Marketing
Tutaj jesteś

Komputerowe gadżety reklamowe – propozycje

26 października 2018 gadżety komputerowe - Pendrive


Rozdawane konsumentom gadżety reklamowe mają służyć budowaniu pozytywnego wizerunku marki w oczach potencjalnych klientów. Firmy prześcigają się dziś w wymyślaniu atrakcyjniejszych i oryginalniejszych upominków. Jednym z chętniej wybieranych są gadżety reklamowe związane ze sprzętem komputerowym. Które z nich można uznać za najciekawsze? Oto kilka propozycji.

Mysz komputerowa z logiem

Doskonałym pomysłem, z którego skorzysta zdecydowana większość obdarowanych klientów, jest po prostu mysz. Gadżety reklamowe tego typu mają sporo miejsca na logo czy dane kontaktowe firmy. Warto pomyśleć o ciekawym designie czy kolorze, by całość prezentowała się atrakcyjnie. Jeszcze większe możliwości daje podkładka pod tego typu sprzęt, na której można nadrukować oryginalną grafikę.

Pendrive z logiem firmy

Bardzo często firmy decydują się na gadżety reklamowe w formie pendrive’a. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszym upominków promocyjnych, dawanych klientom. Forma i kształt takiego urządzenia może być nawiązaniem do charakteru i działalności danej marki. Im bardziej pomysłowy projekt, tym lepiej. Oczywiście klasyczne, uniwersalne pendrive’y z logo to także doskonałe gadżety reklamowe.

Ładowarka organizer

Niezwykle praktycznym prezentem promocyjnym jest ładowarka-organizer. Wielofunkcyjne akcesoria tego rodzaju nie są może aż tak popularne, jak myszki czy podkładki, ale na pewno wzbudzą zainteresowanie obdarowanych. Czym charakteryzują się takie gadżety reklamowe? Dają możliwość przechowywania rozmaitych drobiazgów, jak np. długopis, notes, a nawet smartfon. Dodatkowym atutem są wejścia USB oraz krótki kabel, dzięki którym istnieje możliwość podłączenia telefonu, aby doładować baterię. Ładowarkę taką znaleźć można tutaj

Lampka na USB

Korzystanie z laptopa w ciemnym pomieszczeniu bywa dość kłopotliwe. Niewidoczna klawiatura uniemożliwia pisanie, dlatego dobrze mieć przy sobie jakieś podręczne źródło światła. Z tego powodu gadżetem reklamowym, z którego na pewno ucieszy się wiele osób, jest lampka USB. Wystarczy podłączyć ją do gniazda i skierować diodę w odpowiednim kierunku. Akcesoria te są niedużych rozmiarów, zatem bez problemu można nosić je przy sobie w torebce czy plecaku. Ich atutem jest także niewielka cena.

Wiatrak na usb

Kolejne gadżety reklamowe świetnie sprawdzą się zwłaszcza w upalne dni. Mowa tu o wiatraku, który – podobnie jak lampka – podłączany jest do gniazda USB w komputerze. Klienci z pewnością docenią taki upominek, dający powiew chłodu podczas pracy. Urządzenie nie jest duże, ale na tyle giętkie, że można dowolnie kierować strumień powietrza. Całość opatrzona jest oczywiście nadrukiem związanym z promocją firmy.

Podgrzewacz USB

Dość nietuzinkowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o gadżety reklamowe, jest na pewno podgrzewacz USB. Praca przy komputerze często jest niezwykle pochłaniająca, warto zatem mieć przy sobie zawsze kubek ciepłej kawy czy herbaty, szczególnie gdy temperatura w pomieszczeniu nie jest zbyt wysoka. Aby gorące napoje nie stygły tak szybko, przydatnym rozwiązaniem jest właśnie zasilany USB podgrzewacz do kubków, zawierający na obudowie logo lub nazwę firmy. Komputerowe gadżety reklamowe tego rodzaju zawsze są dobrze odbierane i wzbudzają przyjemne skojarzenia z obdarowującą marką.

simradio

Redakcja simradio.pl to grupa specjalistów z zakresu Biznesu, nauki, natury, marketingu. Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

agencja digital marketingu
efekty sesji zdjęciowej
ile kosztuje reklama w gazecie

Jesteś zainteresowany reklamą?

ile kosztuje reklama w gazecie