SIMRadio

Serwis informacyjno medialny

Poradnik

Szukasz pralki doskonałej?

Szukasz pralki doskonałej?

Szukasz pralki doskonałej? Przetestuj pralkę Samsung i sprawdź, co potrafi!

Pralka to jedno z urządzeń, które znajduje się w większości domów. Trudno wyobrazić sobie bez niej codzienne funkcjonowanie. Korzystamy z niej w zależności od potrzeb nawet każdego dnia. Poza tym, że powinna zapewniać idealną czystość ubrań, dobrze też, aby posiadała dodatkowe funkcje, które ułatwią i skrócą cały proces prania. Warto więc wybierać pralki o zwiększonej funkcjonalności, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań zagwarantują nam większą wygodę użytkowania. Przykładem jednej z nich jest pralka Samsung ww60j4213hw1. Poznajmy jej najważniejsze zalety.

Samsung ww60j4213hw1 – pralka, która nie boi się wyzwań!

Jeżeli komuś do tej pory wydawało się, że nowoczesne technologie wykorzystywane w sprzętach AGD nie mogą już bardziej zaskoczyć, pralka Samsung ww60j4213hw1 z pewnością to uczyni. To niezwykle funkcjonalne urządzenie zostało wyposażone w szereg systemów umożliwiających jeszcze skuteczniejsze usuwanie plam, w jeszcze szybszy i jeszcze wygodniejszy dla użytkownika sposób. Brzmi zachęcająco? I słusznie, bowiem korzystanie z tego rodzaju urządzeń sprawia, że nawet nie do końca lubiane, codzienne czynności przestają kojarzyć się wyłącznie z przykrym obowiązkiem.

Jednym z owych systemów jest system QuickDrive, który skraca czas potrzebny do prania ubrań nawet o połowę. Jest to możliwe dzięki specjalnej budowie bębnów, które obracając się w przeciwnych kierunkach, szybciej i skuteczniej usuwają zabrudzenia. A to jeszcze nie koniec zalet systemu. Skraca on bowiem czas nie tylko prania, ale też płukania i wirowania ubrań. W rezultacie czystymi i idealnie odświeżonymi ubraniami możemy cieszyć się w o połowę krótszym czasie, niż ma to miejsce w przypadku standardowego procesu prania. Poza tym skrócenie czasu prania jest także ekonomiczne – pozwala zaoszczędzić energię a tym samym zmniejszyć rachunki za elektryczność.

W pralce Samsung ww60j4213hw1 zastosowano też niezwykle funkcjonalną technologię AddWash. Umożliwia ona dodawanie do bębna pralki odzieży, już po jego uruchomieniu, czyli w trakcie prania. Co więcej, możemy uczynić to w dowolnym momencie całego procesu, co oznacza, że możemy poddać ubrania wybranym jego etapom, np. tylko wirowaniu lub płukaniu. Rozwiązanie to bardzo dobrze sprawdza się zarówno wtedy, kiedy zapomnimy włożyć do pracy jakąś część garderoby, jak i wówczas, kiedy ze względu na strukturę ubrań chcemy chronić je przed zniszczeniami, skracając długość prania. Działanie systemu AddWash jest możliwe dzięki zamontowaniu w urządzeniu podwójnych drzwiczek, co okazuje się bardzo praktycznym rozwiązaniem także wtedy, kiedy chcemy po prostu wywietrzyć pralkę.

Wygoda i komfort prania? To musi być Samsung ww60j4213hw1!

Jeśli jesteś bardzo zabieganym człowiekiem, który kocha korzystać z nowoczesnych technologii, zapewne docenisz możliwość sterowania praniem za pomocą własnego smartfona – taką szansę stwarza ci pralka Samsung ww60j4213hw1. Za pośrednictwem specjalnej aplikacji Smart Things możesz zarządzać swoim praniem w wygodny dla ciebie sposób, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś. Pozwala to dostosować czas uruchomienia pralki do indywidualnych potrzeb, oszczędzając w ten sposób czas i energię użytkownika. Równie pomocnym udogodnieniem jest program Pranie Optymalne, dzięki któremu nie trzeba samodzielnie programować pralki. Jego zastosowanie pozwala na zgromadzenie wszystkich istotnych informacji na temat wagi ubrań, poziomu ich zanieczyszczenia, ilości potrzebnych detergentów oraz zużycia wody, dostosowując do nich czas prania oraz optymalną liczbę płukań. Wszystko w prosty i niezwykle wygodny sposób. Jak się okazuje, pranie może stać się prawdziwą przyjemnością. Wystarczy tylko wybrać właściwą pralkę.

Udostępnij

O autorze